SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA DO PROJEKTU DOFINANSOWA
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
EnMS Polska
13. 8. 2024

EnMS Polska w Rzeszowie w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje dynamicznych, aktywnych osób, gotowych na podjęcie nowego wyzwania jako: SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA DO PROJEKTU DOFINANSOWAŃ
Zakres obowiązków:
• kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami, Partnerami i innymi instytucjami;
• pozyskiwanie Beneficjentów i Partnerów w ramach projektu;
• obsługa telefonicznych oraz mailowych zapytań Klientów w zakresie dofinansowań oraz Partnerów w zakresie współpracy;
• przygotowywanie i wysyłanie niezbędnej dokumentacji w ramach projektu;
• budowanie trwałych relacji z Klientami, Partnerami, gminami i innymi instytucjami;
• odpowiadanie na telefony przychodzące i udzielanie informacji klientom i innym;
• utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta poprzez profesjonalną i uprzejmą obsługę;
• udzielanie niezbędnych informacji na temat wniosków i warunków projektu;
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.
Wymagania:
• minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
• zdolność łatwego nawiązywania kontaktów;
• bardzo dobra organizacja pracy, profesjonalizm;
• zaangażowania w pracę i umiejętności współpracy w zespole;
• wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) i urządzeń biurowych.
Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży;
• zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne zasady wynagradzania;
• możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji i nabywania nowych kompetencji;
• niezbędny sprzęt do pracy (telefon, laptop);
• pakiet sportowy MultiSport oraz MultiLife;
• spotkania integracyjne;
• brak dress code’u;
• kawa/herbata oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Obsługa hotelowa Rzeszów
  • Obsługa gastronomii Rzeszów
  • Specjalista SEO Rzeszów
  • Specjalista SEM Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648