Specjalista do spraw napraw pieca
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Forglass
1. 3. 2024

Firma Forglass Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.
Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu!
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Teren działania: cała Polska i wyjazdy zagraniczne
Wyjazdy z: Okolice Częstochowy, Okolice Opoczna, Okolice Piotrkowa Trybunalskiego, Okolice Nowego Sącza
Masz doświadczenie i chcesz pracować?
Masz doświadczenie i chcesz awansować?
Jesteś Absolwentem, nie masz doświadczenia i chcesz się nauczyć?
Chcesz zarabiać, mając stałą pracę?
Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!
Opis stanowiska:
• Prace murarskie na obiektach naszych klientów w Polsce i za granicą
Wymagania:
• Chęć i zdolność do pracy w delegacji
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Chęć nauki przy braku doświadczenia
• Uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego (wózki widłowe, wózki specjalizowane, zwyżki) lub chęć ich zrobienia
• Uprawnienia 111,135 mile widziane
• Znajomość rysunku technicznego mile widziana
Oferujemy:
• Umowę o pracę, urlopy, świadczenia
• Brak przestojów
• Organizację wyjazdów oraz w załatwianie wszystkich formalności
• Zakwaterowanie na dobrym poziomie
• Zapewnienie odzieży roboczej i narzędzi adekwatnych do wykonywanej pracy
• Możliwość zrobienia niezbędnych uprawnień
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV lub kontakt telefoniczny.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Specjalista SEO Piotrków Trybunalski
  • Specjalista SEM Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zakupów Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. marketingu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. ofertowania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zarządzania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Eksportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. HR Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. turystyki Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179