SPECJALISTA DO SPRAW KADR (NR 2861)
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Powstańców 8a, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
KMW ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
1. Przygotowanie dokumentacji związanych z zatrudnieniem pracownika produkcyjnego i administracyjnego:
a) umowy o pracę,
b) umowy o dzieło,
c) umowy zlecenie,
d) skierowanie na badania lekarskie,
e) oświadczeń podatkowych, oświadczenia RODO, monitoring wizyjny, kontrola trzeźwości, dokumentów ubezpieczeniowych, itp.
2. Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego OPTIMA, założenie teczek osobowych.
3. Sporządzanie angaży, zmian warunków o pracę, aneksów do umów o pracę, umów dot. używania prywatnego samochodu do celów służbowych.
4. Obsługa programu rejestracji czasu pracy:
a) wpisywanie nieobecności,
b) comiesięczne raportowanie i zatwierdzanie kart pracy przez pracowników administracji,
c) przygotowanie wydruków pracowników produkcji do naliczania płac,
d) uzupełnianie wymiarów urlopów dla pracowników administracji.
5. Sporządzanie dokumentacji związanej z rozwiązaniem stosunku pracy:
a) wypowiedzenia,
b) karty obiegowe,
c) świadectwa pracy,
d) archiwizacja dokumentów.
6. Prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
- prywatną opiekę medyczną w LUXMED,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
- elastyczny czas pracy,
- dofinansowanie do karty multisport.

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi),
- minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników,
- praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego, PPK, zatrudniania cudzoziemców i osób niepełnosprawnych,
- doświadczenie w pracy w firmie wysyłających pracowników za granicę (oddelegowanie),
- znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego OPTIMA,
- bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel),
- dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność,
- praktyczna znajomość języka angielskiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699