Specjalista do spraw kadr i płac
  • Pniewy
Pniewy, Pniewy, wielkopolskie, Polska
Abp Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne i GUS
  • prowadzenie obsługi kadrowo - płacowej
  • naliczanie wynagrodzeń pracownikom i zleceniobiorcom
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • pomoc w sporządzanie deklaracji PIT i ZUS
  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programu MS Office (excel)
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów prawa pracy, zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

To oferujemy

  • komfortowe warunki pracy w dobrej atmosferze
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Praca Pniewy
  • Pniewy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055