SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCJI (NR 1374)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Grunwaldzka 64, 85-239 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
BYDGOSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 5. 2024
od 5 500 do 7 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
- kompleksowe przygotowanie i realizacja zadań inwestycyjnych w tym m. in. wykonywanie wycen opracowań projektowych, koordynacja prac projektowych, ocena przygotowania opracowań projektowych pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami,
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji umów dotyczących projektowania i robót budowlanych w tym udział w tworzeniu wzorów umów, aneksów, protokołów konieczności, porozumień,
- kompletowanie i ocena dokumentacji projektowych, materiałów przygotowanych do uzyskania decyzji administracyjnych,
- przygotowanie dokumentów merytorycznych do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także udział w pracach komisji przetargowych,
- przygotowanie i prowadzenie postępowań zamówień usług i robót budowlanych w oparciu o regulamin wewnętrzny,
- kontaktowanie się i prowadzenie spraw z podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w procesie realizacji inwestycji,
- monitorowanie i nadzorowanie rzeczowe i finansowe inwestycji.

Inne wymagania
- wykształcenie: wyższe (I lub II stopnia), związane z budownictwem,
- doświadczenie zawodowe: 5 lat na podobnym stanowisku pracy,
- dobra znajomość pakietu MS OFFICE, CAD,
- znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie sporządzania dokumentacji projektowych i uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych i uzgodnień,
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie projektowania i wykonywania robót budowlanych w szczególności prawa budowlanego, rozporządzenia ministra rozwoju i technologii w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie; rozporządzenie ministra rozwoju w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B,
- warunki zdrowotne pozwalające na pracę na wysokości.
mile widziane:
- znajomość programu kosztorysowego Norma,
- uprawnienia budowlane

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), budowlane

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914