Specjalista do spraw admin.-biurowych do Hosp. Domowego w My
  • Myszków
Myszków, Myszków, Śląskie, Polska
Siloe
6. 6. 2024

Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od 2014 roku. Od początku powstania Siloe mieliśmy jeden cel – pomagać osobom nieuleczalnie chorym, potrzebującym, doświadczonym przez los.
W związku z powiększeniem obszarów działalności Hospicjów Domowych Siloe w województwie śląskim szukamy:
specjalisty do spraw administracyjno-biurowych,
Zakres Obowiązków:
Prowadzenie administracji biurowej
Organizowanie spotkań i wydarzeń firmowych.
Pomoc w przygotowywaniu materiałów do prezentacji, raportów i innych dokumentów dla kierownictwa.
Zamawianie materiałów biurowych
Koordynowanie rekrutacji , organizowanie spotkań rekrutacyjnych,
Kontakt z działem kadr i księgowością oraz innymi działami Firmy,
Obsługa obiegu dokumentacji kadrowej, księgowej i wewnętrznej,
Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej,
Dbanie o wizerunek i wygląd biura.
Współpraca z podwykonawcami,
Kontakty z urzędami i instytucjami administracji państwowej, takimi jak: Urząd Skarbowy, Urzędy Miast,
Redagowanie pism i formularzy
nadzór nad samochodami firmowymi
obsługa social mediów
Nasze Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych: komputera i urządzeń dodatkowych
Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia.
Operatywność oraz umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji
Bardzo dobra organizacja pracy
Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
Warunki zatrudnienia do omówienia.
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chce dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji!
Dane kontaktowe do nas :
Prosimy o kontakt pod numerem 78*******07 lub mailowo
Więcej na stronie www.praca.siloe.pl
Klauzula CV:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy Zespół Siloe

  • Praca Myszków
  • Myszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080