Specjalista do punktu obsługi i weryfikacji kierowców BOLT
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
4specialist
18. 5. 2024

Specjalista do punktu obsługi i weryfikacji kierowców BOLT w Koszalinie.
Lokalizacja: CH KOSMOS
Oferujemy:
-29zł/ h brutto , umowa zlecenie. (mile widziany status studenta) -Premię uznaniowe zależne od zaangażowania w projekt -½ etatu - Godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb -Realne szanse rozwoju w strukturach firmy
Zakres obowiązków:
-Weryfikowanie oraz aktualizowanie dokumentów kierowców -Rejestracja nowych kierowców poprzez dedykowany do tego formularz -Codzienna praca z klientem oraz Managerem Regionalnym
Wymagania:
-Dyspozycyjność
-Doświadczenie w pracy z klientem/ pracy biurowej -Samodzielność - Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
Dodatkowe atuty: -znajomość obsługi sprzętów Apple -chęć rozwoju pod kątem rekrutacji, HR, logistyki lub marketingu
Zapraszam do zaaplikowania przez formularz rekrutacyjny:

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Koszalin
  • Obsługa hotelowa Koszalin
  • Obsługa gastronomii Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista SEO Koszalin
  • Specjalista SEM Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322