Specjalista DevOps
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Warta S.A
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad aplikacjami w zakresie ich rozwoju i modyfikacji powiązanych procesów DevOps,
  • efektywna współpraca z Właścicielami biznesowymi oprogramowania oraz pracownikami innych wydziałów IT,
  • nadzór nad architekturą infrastruktury systemu oraz integracją z powiązanymi komponentami,
  • współdziałanie z dostawcami w przypadku oprogramowania zakupionego na zewnątrz firmy w testowaniu i wdrażaniu kolejnych wersji,
  • możliwy udział w pracach programistycznych w zakresie posiadanych kompetencji,
  • współpraca z Analitykami, Administratorami oraz Developerami w zakresie planowania i wdrażania zmian w obszarze zarządzanej aplikacji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy wdrażaniu i utrzymaniu aplikacji informatycznych,
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu procesami DevOps,
  • znajomość narzędzi wspierających procesy DevOps typu Jenkins, Docker, Confluence, Jira, Bitbucket, etc..,
  • znajomość podstaw architektury systemów infromatycznych,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość wskazanych narzędzi wspomagających monitoring lub pokrewnych : Kibana, Prometheus, Grafana, Nagios, Dynatrace
  • znajomość SQL oraz praktyka w pracy z bazami danych.

To oferujemy:

  • praca w stabilnej organizacji będącej częścią jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • praca w modelu hybrydowym (1 dzień z biura, 4 dni z domu),
  • prócz wynagrodzenia podstawowego – system premiowy,
  • dostęp do platformy benefitowej (m.in. karnet sportowy, opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych),
  • platforma wellbeingowa (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.),
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty,
  • różnorodne szkolenia wewnętrzne (online).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192