Specjalista Data Science firma produkcyjna
  • Koszwały
pomorskie, Koszwały, Pomorskie, Polska
Base Group Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Base Group - Szansa dla chcących.  Więcej niż spawanie.

Jesteśmy firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie.  Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka . Specjalizujemy się w produkcji niskoseryjnej o dużej różnorodności (high-mix/low-volume). Nasz know-how to sprawna organizacja procesu realizacji zamówień oraz wysokiej jakości produkcja maszyn i spawanych konstrukcji przemysłowych.

Praca w naszym Zespole Transformacji Cyfrowej  polegać będzie na realizacja projektów informatycznych związanych z usprawnianiem procesów  biznesowych z wykorzystaniem analityki i przetwarzania danych. Celem stanowiska jest zbudowanie systemów  wykorzystujących dane zbierane przez systemy biznesowe Base Group we współpracy ze wszystkimi działami naszej firmy. Ponadto, stanowisko obejmuje rozwój produktów  pod kątem automatyzacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa rozwiązań  informatycznych w oparciu o analitykę danych z wykorzystaniem języka programowania Python  i języka zapytań SQL
  • Tworzenie interfejsów połączeń  do źródeł danych (REST API, relacyjne bazy danych, udziały plików, JSON)
  • Współtworzenie wraz z zespołem koncepcji rozwiązań  integrujących dane biznesowe
  • Eksploracja i statystyczna analiza  danych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej  dla tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji i Big Data
  • Zapewnienie zgodności i bezpieczeństwa  tworzonych rozwiązań poprzez przestrzeganie wewnętrznych wytycznych i najlepszych praktyk
  • Współpraca z biznesem,  deweloperami oraz innymi pracownikami zespołu na wszystkich etapach projektu
  • Udział w projektach informatycznych firmy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • Wykształcenie - Średnie lub Wyższe  Kierunkowe: Informatyka, Robotyka i/lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie  komercyjne na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w analityce biznesowej  i przetwarzaniu danych
  • Znajomość języka SQL  i języka programowania Python
  • Umiejętność budowania aplikacji WEBowych  do prezentacji i wprowadzania danych
  • Zdolności analityczne , umiejętność i chęć pracy z liczbami
  • Umiejętności komunikacyjne  - ważną częścią pracy jest komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office , przede wszystkim Microsoft Excel  (mile widziana znajomość VBA ) oraz PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego  na poziomie min. B2
  • Dociekliwość  w ocenie korelacji, przyczyn i skutków
  • Otwartość  na zmiany, kreatywność

Mile widziane:

  • znajomość systemów biznesowych takich jak: ERP, MES, PDM
  • znajomość algorytmów szeregowania  zadań produkcyjnych
  • znajomość narzędzi Power Apps, Power Automate i Power BI

⭐ OFERUJEMY:

✅ Stabilną oraz pełną ciekawych wyzwań pracę  w intensywnie rozwijającej się firmie (transformacja do przedsiębiorstwa 4.0, transformacja

cyfrowa)

✅ Wynagrodzenia złożone z podstawy  oraz premii regulaminowej,  stanowiącej stały składnik wynagrodzenia (budżet premii: 10%  wynagrodzenia

zasadniczego)

✅ Możliwość doskonalenia zawodowego: zagwarantowane finansowane przez firmę  specjalistyczne szkolenia, poparte certyfikatami,  zgodnie z

potrzebami na stanowisku

✅ Udział w konferencjach branżowych,  poszerzających wiedzę

✅ Platforma e-learningowa

✅ Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji

Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)

✅ Kontakt z nowoczesną  technologią

Elastyczny czas  rozpoczęcia pracy

✅ Brak dress code

✅ Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509