Specjalista d/s Technicznych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PreZero Bielsko-Biała S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad środkami ochrony indywidualnej - odbiór, wydawanie, ewidencja,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • Przygotowywanie, wprowadzanie i analiza niezbędnych danych dotyczących środków ochrony indywidualnej,
  • Nadzór nad magazynem paliwa/adblue - generowanie raportów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie - 2 lata w zawodzie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w obsłudze magazynu,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE na poziomie średnim,

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Prace w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista SEM Bielsko-Biała
  • Specjalista SEO Bielsko-Biała
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536