Specjalista Chemik Analityk
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
18. 9. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Opis stanowiska

  • Planowanie i przeprowadzanie prac analitycznych w ramach projektów generycznych oraz innowacyjnych wdrażanych w Dziale Rozwoju Produktów Leczniczych.
  • Przegląd literatury (artykuły naukowe, opracowania, itp.) i wytycznych (farmakopealnych, EMA/ICH/FDA) w zakresie planowanych i prowadzonych prac badawczo-rozwojowych.
  • Udział w opracowaniu nowych metod analitycznych.
  • Opracowanie, analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań.
  • Udział w walidacji metod analitycznych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
  • Udział w opracowaniu dokumentacji systemowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej.
  • Biegłość w technikach chromatografii cieczowej (HPLC, UPLC) z różnymi metodami detekcji.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie badań i identyfikacji związków organicznych za pomocą różnych technik analitycznych (IR, UV-VIS, DSC, TGA, Raman).
  • Zdolność do analitycznego/krytycznego myślenia, skrupulatność.
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Od Kandydatki/a oczekujemy (mile widziane)

  • Doświadczenie związane z opracowywaniem dokumentacji IMPD, CTD
  • Doświadczenie pracy w GMP lub innym systemie jakości.

Oferujemy

  • Urozmaicony charakter pracy, udział w ciekawych projektach badawczych.
  • Możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach, wydarzeniach branżowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (dopłaty urlopowe, karty podarunkowe dla dzieci, zapomogi), bezpłatny transport Warszawa-Łomianki-Kazuń
  • Bezpłatny transport autokarem firmowym ze stacji Metro Młociny do CBR w Kazuniu, przez Łomianki.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584