Specjalista automatyk, elektryk lub elektronik
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
ELEKTROMETAL Spółka Akcyjna
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace w dziale rozwoju i wsparcia technicznego, przy projektach inwestycyjnych
  • odczytywanie schematów elektrycznych
  • kontakt z klientem

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o specjalności elektryka, automatyka lub pokrewnej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność nawiązania kontaktu z klientem;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • analityczne myślenie, doskonała organizacja pracy oraz dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • uprawnienia URE EG-1;

OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • rozwój zawodowy w nowych dziedzinach przemysłu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe na koszt pracodawcy;
  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego, grupowe ubezpieczenie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem portalu pracy Aplikuj.pl do dnia 16.09.2024r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Cieszyn
  • Elektryk Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648