Specjalista AI (m / k) (120)
  • Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie, Oborniki Śląskie, dolnośląskie, Polska
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
6. 6. 2024

Obecnie poszukujemy na stanowisko: SPECJALISTA SI (m/k) | Miejsce pracy: Wrocław

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia i wyników
  • praca w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • środowisko sprzyjające rozwojowi, budżet na szkolenia zewnętrzne
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • premie, dodatki

Obowiązki

  • rozwijanie, budowanie i wdrażanie modeli oraz systemów AI
  • analiza i interpretacja zbiorów danych

Wymagania

  • minimum rok na tym samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość jednego z podanych języków programowania: Python, Java, R, C++, .Net
  • znajomość nowoczesnych technologii uczenia maszynowego
  • doskonała umiejętność analizowania danych

  • Praca Oborniki Śląskie
  • Oborniki Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851