Specjalista administracyjny w Biurze Szkoły Doktorskiej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
6. 9. 2024

zatrudni na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • obsługa administracyjna doktorantów anglojęzycznych i polskojęzycznych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z kształceniem w szkole doktorskiej zgodnie z obowiązującym prawem
  • przygotowanie materiałów i prowadzenie strony internetowej Szkoły Doktorskiej oraz mediów społecznościowych dla doktorantów
  • udział w innych pracach Biura Szkoły Doktorskiej dot. grup polskojęzycznej i anglojęzycznej Szkoły Doktorskiej UMP, zgodnie z wytycznymi Kierownika Biura oraz Dyrektora Szkoły Doktorskiej, w ramach zakresu czynności na zajmowanym stanowisku oraz wynikających z innych bieżących potrzeb działu

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy biurowej minimum 1 - 2 lata
  • biegła obsługa komputera w środowisku Windows oraz pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, obowiązkowość, wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej, ze wskazaniem na administrację akademicką, w tym znajomość ustaw związanych ze szkolnictwem wyższym oraz kodeksu postępowania administracyjnego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni państwowej z ponad 100-letnią historią
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584