Specjalista
  • Warszawa
Specjalista
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Służba Cywilna
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Specjalista

w Wydziale Nauki i Spraw Organizacyjnych w Departamencie Rozwoju Kadr Medycznych

Specjalista

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przygotowuje dokumentację związaną z wdrażaniem reform oraz inwestycji realizowanych przez DRKM w ramach KPO, w tym Wnioski o Dofinansowanie oraz częściowe Wnioski o Płatność w ramach Wniosków o Płatność składanych do KE, dokumenty One Page Note dla poszczególnych kamieni milowych, dokumenty związane wdrażaniem KPO przez DRKM.
  • Dokonuje oceny pod względem formalnym i merytorycznym wniosków o dofinansowanie w ramach KPO w celu przeprowadzenia procedury wyboru projektów do dofinansowania oraz przygotowuje umowy na udzielenie dofinansowania i aneksy do umów.
  • Monitoruje projekty realizowane przez beneficjentów, w celu oceny postępu z ich realizacji.
  • Prognozuje i podejmuje działania naprawcze w celu eliminowania zagrożeń i nieprawidłowości dla realizacji projektów.
  • Przygotowuje informacje, sprawozdania z zadań realizowanych przez Wydział, projekty odpowiedzi na interpelacje, zapytania, oświadczenia poselskie i senatorskie, a także petycje oraz inne pisma w zakresie zadań KPO.
  • Współpracuje z Departamentem Nadzoru i Kontroli oraz Departamentem Oceny Inwestycji w kwestiach kontroli realizacji i wdrażania KPO w zakresie działań realizowanych w Departament Rozwoju Kadr Medycznych.
  • Bierze udział w pracach związanych z Krajowym Programem Odbudowy.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji projektów ze środków krajowych lub ue

  • znajomość ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju w zakresie planu rozwojowego
  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 październiak 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumantach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności prognozowania oraz koordynowania
  • język angielski poziom średniozaawansowany

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie kandydatki/kandydata, że w okresie od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. nie pracowała/nie pracował, nie pełniła/nie pełnił służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/nie był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów (Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później)
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-04-18
  • Decyduje data:wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Ministerstwo Zdrowia, Biuro Administracyjne, ul. Miodowa 15, 00–952 Warszawa z dopiskiem: „specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr Medycznych – poz. 2489”.

Warunki pracy

praca biurowa wykonywana w pozycji siedzacej przy komputerze, co najminiej 4 godziny dziennie,

zagrozenie korupcją,

permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza

administracji, beneficjenci programu, przedstawiciele

uczelni,

praca pod presją czasu.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179