Specjalista/-tka ds. sprzedaży (bankowość)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
SalesHR
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów (rekomendacje/polecenia/media społecznościowe /etc)
  • praca z klientem indywidualnym (B2C) w zakresie doradztwa i badania potrzeb
  • dopasowywanie ofert
  • podpisywanie umów, dbanie o poprawne ich zawieranie
  • udział w spotkaniach zespołu, szkoleniach wewnętrznych

WYMAGANIA:
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży : najlepiej do klienta indywidualnego w sektorze finansów/bankowości
  • umiejętność zaciekawienia drugiej osoby, aktywnego słuchania, badania potrzeb
  • otwarta, komunikatywna osobowość, nastawiona na drugiego człowieka
  • samodzielność

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe oparte o współpracę B2B, 7 000 - 8 000 PLN netto + VAT / miesięcznie
  • dodatkowe, nielimitowane prowizje (wielokrotność podstawy)
  • niezbędne szkolenie wstępne oraz unikalny system wprowadzenia do firmy bazujący na najlepszych amerykańskich standardach, wprowadzenie przez managera
  • niezbędne narzędzia pracy (ipad, telefon etc)
  • dużą samodzielność
  • możliwość zarabiania bardzo dobrych pieniędzy (30k+) przy odpowiednim zaangażowaniu
  • praca mobilna/zdalna na terenie woj pomorskiego, 2 razy w tygodniu wizyta w biurze po 2h celem spotkania się z zespołem

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782