Specjalista/-tka ds. rekrutacji
  • Elblag
Elbląg, Elblag, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
SalesHR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie i rekrutowanie kandydatów na stanowiska opiekunek osób starszych do Niemiec wykorzystując wszystkie możliwe źródła
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i ocena kandydatów pod kątem ich kompetencji i doświadczenia
  • Weryfikacja dokumentów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Współpraca z zespołem HR oraz koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • Raportowanie wyników swojej pracy oraz proponowanie nowych strategii rekrutacyjnych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutacyjnym lub pokrewnym (mile widziane w branży opieki) min 2 lata
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Nastawienie na efekt
  • Proaktywna, otwarta postawa

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, od 5500 PLN brutto w górę, w zależności od doświadczenia
  • atrakcyjny system prowizyjny powiązany z ilością zatrudnień
  • dużą samodzielność
  • standardowe godziny pracy
  • komfortowo urządzone biuro

  • Praca Elbląg
  • Specjalista ds. Zakupów Elbląg
  • Specjalista ds. marketingu Elbląg
  • Specjalista ds. ofertowania Elbląg
  • Specjalista ds. Zarządzania Elbląg
  • Specjalista ds. Eksportu Elbląg
  • Specjalista ds. transportu Elbląg
  • Specjalista ds. HR Elbląg
  • Specjalista ds. turystyki Elbląg
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Elbląg
  • Specjalista ds. finansów Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045