Specjalista/-tka ds. Obsługi Magazynu Części Zamiennych
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
InPost
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • kompletowanie i wysyłka części, narzędzi, elementów do wykonywania napraw urządzeń Paczkomat
  • testowanie i diagnostyka części serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej części zamiennych
  • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna części zamiennych
  • bieżąca komunikacja z innymi działami
  • kontrolowanie stanów magazynowych

WYMAGANIA:

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętności planowania, organizacji pracy własnej
  • kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę
  • zaangażowania we współpracę z zespołem
  • znajomości procesów magazynowych
  • łatwości odnajdywania się w nowych sytuacjach

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji
  • doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka ang. poziom A2
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zakupów Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. marketingu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. ofertowania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zarządzania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Eksportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. finansów Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. reklamy Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392