Specjalista/-tka ds. kadr i płac
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
People and Work
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

People and Work - {{offer.position}

Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski
Pracodawca
Dodano
18.03.2024
Numer referencyjny
BIURO 101

Twoje zadania to:

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.),

  • weryfikacja ewidencji czasu pracy.

Świetnie, jeśli posiadasz:

  • dobrą znajomość pakietu MS Office, Optima,

  • praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, zasiłków, podatków i ubezpieczeń społecznych,

  • umiejętności sporządzania analiz z obszaru kadrowo-płacowego,

  • umiejętności pracy zespołowej,

  • doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym.

Poszukujesz pracy? Masz za sobą pierwsze doświadczenie w kadrach?

Chcesz pracować w godzinach 8-16 w centrum Gorzowa Wlkp.?

Co dla Ciebie oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w godz. 8-16 (elastyczne godziny pracy również są możliwe),
  • pracę w zgranym zespole,
  • wynagrodzenie 5000-10000zł brutto/miesiąc.

People and Work Sp. z o. o. jest grupą firm, która od ponad piętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój.

W ramach headhuntingu pozyskujemy pracowników na miarę potrzeb naszych klientów. Dewizą firmy jest jakość oraz rzetelność, co przekłada się na zadowolenie zarówno pracowników, jak i klientów.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551