Specjalista/-tka ds. Gospodarki Odpadami
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
AURAEKO BATERPAK Organizacja Odzysku Opakowań SA
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie i analizowanie danych operacyjnych spółek,
  • pozyskiwanie DPR i EDPR dla odpadów opakowaniowych,
  • prowadzenie działań w celu rozwijania współpracy z firmami recyklingowymi,
  • prowadzenie ewidencji decyzji w zakresie gospodarowania odpadami, audytów recyklerów, DPR, EDPR,
  • koordynowanie współpracy spółki z zakładami przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert, umów oraz innych dokumentów związanych z procesem zakupu obowiązku recyklingu,
  • wykonywanie sprawozdań w BDO,
  • przeprowadzania audytów zakładów przetwarzania oraz audytów recyklerów,
  • monitorowanie zmian prawnych dotyczących: gospodarki odpadami, gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów oraz rekomendowanie działań podejmowanych przez spółki,
  • obsługa klientów w zakresie gospodarki odpadami,
  • wsparcie Zarządu Spółki - przygotowywanie raportów, prezentacji, analiz i zestawień itp.,
  • reprezentowanie spółki podczas audytu organizacji odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • współpraca z instytucjami i urzędami w zakresie kontroli spółek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ochrona środowiska,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomość branży gospodarowania odpadami, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie gospodarki odpadami oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w miłym zespole szybko rozwijającej się firmy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwości rozwoju kariery.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

O nas

AURAEKO BATERPAK Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wspiera przedsiębiorców wprowadzających na polski rynek produkty w opakowaniach, baterie i akumulatory oraz opony, oleje i smary. Więcej informacji na www.auraeko.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez AURAEKO BATERPAK Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie 02-695, przy ulicy Orzyckiej 27. Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: info@auraeko.pl.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116