Specjalista/-ka HR
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Euvic S.A.
7. 10. 2024

Do naszego euvicowego zespołu HR poszukujemy Specjalisty/-ki HR z min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Udział w usprawnianiu obecnych oraz budowaniu nowych narzędzi i procedur HR,
  • realizacja zadań z obszaru tzw. miękkiego HR, m.in.: onboarding/offboarding pracowników, szkolenia i rozwój, komunikacja wewnętrzna, eventy EB, badanie zaangażowania i satysfakcji,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • dbanie o pozytywne employee experience,
  • ścisła współpraca z menedżerami w obszarze zarządzania relacjami z pracownikami,
  • monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji, raportów związanych z obszarem HR.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Znajomości j. angielskiego w stopniu min. C1 –(warunek konieczny)
  • wykształcenia wyższego
  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • proaktywności, dobrej organizacji pracy, nastawienia na realizację celów i współpracę, elastyczności, chęci dzielenia się wiedzą, umiejętności budowania relacji z drugim człowiekiem.

Mile widziane z naszej strony będą również:

  • wykształcenie kierunkowe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • doświadczenie w pracy z branżą IT.

Zespół: Zespół, w którym będziesz pracował/-a będzie się składał z 5 osób (4 specjalistki oraz menadżerka).

Warunki współpracy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,
  • praca hybrydowa z naszego biura w Gliwicach (3 dni z biura/2 dni zdalnie).

Proces rekrutacji: Proces rekrutacji będzie się składał z 3 etapów:

  1. Rozmowy wstępnej z 2 osobami z zespołu,
  2. zadania do wykonania,
  3. rozmowy z Menadżerką Zespołu.

Euvic -ponad 5000 pracowników i prawie 18 lat doświadczenia niewątpliwie czynią nas dużą firmą. A jednak, mimo upływu czasu i stale powiększającego się grona klientów wciąż jesteśmy firmą stworzoną przez inżynierów IT dla inżynierów IT. Tworzymy prężnie rozwijającą się firmę „z ludzką twarzą”, składającą się z dobrych ludzi, tworzących dobre oprogramowanie. Czyni nas to solidnym partnerem IT skupiających się na własnych osiągnięciach, sukcesach klientów i satysfakcji zawodowej pracowników.

Co oferujemy?

  • sprawny, szybki i przyjazny proces rekrutacyjny (nie tylko umiejętności są dla nas ważne, wspólnie sprawdźmy, czy pasujesz do the Good People),
  • pracę i rozwój w renomowanej firmie IT, z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • projekty dla klientów międzynarodowych z wielu branż,
  • płaską strukturę, politykę „otwartych drzwi” i dbałości o dobre relacje w zespołach,
  • małe zespoły w dużej firmie i koleżeńską wspólnotę w tych zespołach,
  • transparentny i atrakcyjny program szkoleniowy oparty na badaniach kompetencji,
  • bonusowy program poleceń,
  • wsparcie buddiego w okresie onboardingu,
  • rozwój wewnątrz organizacji – szkolenia wewnętrzne, „Euvic Talks”, możliwość prowadzenia wewnętrznych szkoleń,
  • udział w inicjatywach społecznych – wspieramy potrzebujących z udziałem Fundacji The Good People.

Zastanawiasz się czy warto?

W naszym wewnętrznym badaniu #theGoodPeople wskazali 4 kluczowe aspekty, które cenią najbardziej:

  • Sam/a decyduję o tym, jak najlepiej wykonać swoją pracę.
  • Mój manager/ka jest dostępny, otwarty na sugestie i odmienność zdania.
  • Jestem traktowany/a z należytym szacunkiem.
  • W moim zespole panuje atmosfera sprzyjająca współpracy.

Brzmi jak dobre miejsce pracy dla Ciebie?

Tak pracujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca hybrydowa,
  • Kawa, napoje,
  • Spotkania integracyjne i rodzinne,
  • Brak dress codeu.

Wybierz swoje benefity

  • System kafeteryjny(m.in karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej),
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie z możliwością wykupienia dodatkowych pakietów np. opieki onkologicznej,
  • Inicjatywy rozwojowe.

Zapraszamy do #theGoodPeople - profesjonaliści, pasjonaci, dobrzy ludzie

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • HR Manager Gliwice
  • Specjalista SEM Gliwice
  • Specjalista SEO Gliwice
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238