Specjalista/ -ka ds. Sprzedaży Internetowej
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie i opracowywanie koncepcji sprzedaży samochodów w kanałach internetowych
  • zarządzanie ogłoszeniami na platformach internetowych i reklamowych
  • zamieszczanie ofert sprzedaży samochodów
  • tworzenie opisów produktów
  • dbałość o przejrzystą komunikację cenową zgodnie ze standardami firmy
  • fotografowanie samochodów, dbałość o estetykę zamieszczanych ofert
  • monitorowanie otoczenia, trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • ścisłą współpraca z innymi działami firmy
  • dbałość o użytkowany sprzęt elektroniczny

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów ilościowych i jakościowych
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży poprzez konta firmowe na platformach Otomoto, Autoplac
  • doświadczenie w branży automotive

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696