Specjalista/-ka ds. Obsługi Klientów Kluczowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-        Obsługa interakcji w postaci rozmów tel./chat/ mail z TOP Klientem

-        Tworzenie i obsługa raportów SLA dla Klienta

-        Analiza danych i tworzenie zestawień z różnych środowisk raportujących

-        Tworzenie prezentacji podsumowujących

-        Komunikacja z innymi jednostkami w TMPL; T Business

-        Udział w spotkaniach dot. rozliczania SLA wskazanego Klienta

-        Wsparcie w procesach obsługowych obszaru Obsługi Klientów Kluczowych

Wymagania:

-        Dobra znajomość środowiska MS Office Excel, Power Point

-        Sprawne posługiwanie się systemami CRM w obszarze obsługi Klienta

-        Doświadczenie z pracą z Klientem

-        Doświadczenie z pracą na dużych ilościach danych

-        Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność

-        Dhęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

-        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań.

Dołącz do dynamicznego Zespołu zajmującego się obsługą TOP Klienta TMPL.

Razem z nami będziesz współpracował/-a i prowadził/-a projekty wdrożeniowe dla nowo pozyskanych Klientów w kanałach TA/LA.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.      Analiza CV

2.      Spotkanie z Rekruterem

3.      Spotkanie z Managerem

4.      Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567