Specjalista/-ka ds. obsługi klienta B2B w kanale e-commerce
  • Zakliczyn
Zakliczyn, Zakliczyn, małopolskie, Polska
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa platformy sprzedażowej, analizowanie i zarządzanie grupą klientów B2B
  • Umieszczanie i aktualizację produktów, organizowanie akcji promocyjnych, aktualizację cen
  • Udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów i doradztwo w sprawie zamówień
  • Analizę klientów pod kątem rentowności i rabatów
  • Obsługę zamówień internetowych w tym zwrotów i reklamacji
  • Monitorowanie trendów w obszarze e-commerce
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji i rynku
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów i pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Branża e-commerce jest dla Ciebie fascynująca, znasz jej specyfikę oraz interesujesz się trendami
  • W dotychczasowym doświadczeniu zawodowym pracowałeś /-aś z różnymi platformami zakupowymi
  • Analiza danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Z łatwością nawiązujesz kontakty a doskonała współpraca w zespole to dla Ciebie chleb powszedni
  • Posługiwanie się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych nie jest dla Ciebie wyzwaniem
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś samodzielny i umiesz dotrzymywać terminów
  • Kreatywne podejście to Twoja codzienność
  • Lubisz wyzwania i konsekwentnie dążysz do realizacji postawionych celów
  • A jeśli dodatkowo możesz pochwalić się znajomością platformy B2B Comarch XL to czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Dbałość o Twój rozwój zawodowy od pierwszego dnia pracy poprzez system wdrożeń i szkoleń
  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Praca Zakliczyn
  • Zakliczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392