Specjalista/-ka ds. handlu
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomeranian Voivodeship, Polska
DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O.
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Sopot

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie rynku i zaznaczenie swojej aktywności na rynku ochrony,
  • pozyskiwanie Klientów i aktywną sprzedaż usług, co pozwoli na rozwój i umacnianie pozycji DGP na rynku,
  • negocjacje warunków współpracy z Klientem i zamykanie procesu sprzedaży usługi,
  • utrzymywanie kontaktu z Klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji, monitorowanie poziomu satysfakcji Klienta,
  • realizowanie budżetu, którego będziesz współtwórcą,
  • współpracowanie z innymi działami , co pozwoli na realizację usługi na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami DGP,
  • poszukiwanie rozwiązań wspólnie z naszymi Klientami w optymalizacji współpracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży usług - preferujemy min. 2 letnie, mile widziane w naszej branży,
  • umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • elastycznego reagowania na potrzeby Klienta powiązane z umiejętnościami negocjacyjnymi,
  • wysoka kultura osobista i otwartość,
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność prowadzenia wielu projektów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • nastawienie na realizację celów;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku,
  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrana formę zatrudnienia,
  • realną premię % od osiąganych celów,
  • niezbędne narzędzia pracy- samochód, laptop, telefon,
  • dodatkowe benefity – roczny system nagród finansowych i podróże zagranicznych, możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej;
  • dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowanie Twoich wartości.
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest https://www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 851
    20 080