Specjalist/ka ds. systemów magazynowych (Key User/ First Point of Contact) i optymalizacji procesów magazynowych
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
CPL Jobs .
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: Specjalist/ka ds. systemów (Key User) i optymalizacji procesów magazynowych.

Praca odbywa sie stacjonarnie w siedzibie firmy: okolice Grodziska Mazowieckiego.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za bezproblemową pracę systemów magazynowych
  • weryfikowanie danych i szukanie błędów/ nieprawidłowości w systemach
  • weryfikowanie procesów, zgłaszanie incydentów, proponowanie usprawnień
  • kontakt z pracownikami różnych działów, wsparcie systemowe (first point of contact)
  • kontakt (w razie potrzeb) z operatorem zewnętrznym w celu rozwiązania problemu
  • analizowanie systemów pod kątem jakości i wydajności
  • poszukiwanie usprawnień dotyczących procesów logistycznych
  • tworzenie raportów

Wymagania pracodawcy

  • mają doświadczenie w podobnej roli zdobyte w firmie produkcyjnej lub logistycznej
  • mają doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi, chętnie SAP WM
  • doświadczenie w roli - first point of contact w zakresie systemów magazynowych
  • mają analityczny umysł i bardzo dobrze znają MS Excel, potrafią analizować dane
  • sa nastawione na poszukiwanie usprawnień i nowych rozwiązań
  • dobrze komunikują się w języku angielskim
  • są gotowe do pracy stacjonarnej w okolicy Grodziska Mazowieckiego
  • są otwarte i nastawione na pracę zespołową :)

Pracodawca oferuje

  • inspirujące i przyjazne środowisko pracy
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • możliwości rozwoju
  • kartę zniżkową na produkty firmy
  • pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej, nauki języków, kanapki, dofinansowanie dojazdow samochodem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • wyprawka szkolna

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087