Specjalist/-ka ds. komunikacji i zaangażowania konsumentów
  • Warszawa
specjalist/-ka ds. komunikacji i zaangażowania konsumentów
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu w obszarze marketingu.

Dobrze czujesz się w planowaniu eventów, a może masz smykałkę do przygotowywania materiałów graficznych? Efektywnie zarządzasz zadaniami i sprawnie podejmujesz decyzje?

Szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w marketingu B2C
  • doświadczenia w organizacji eventów lub współpracy z agencjami marketingowymi
  • znajomości języka angielskiego (min. B2+)
  • znajomości narzędzi MS Office (w szczególności PowerPoint, Excel)
  • samodzielności i umiejętności zarządzania projektami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 12-18 m-cy (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • pracę hybrydową (3 dni z domu, 2 dni w biurze)
  • benefity - karta lunchowa, prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • pracę w ciekawym miejscu i przyjaznej atmosferze

Zadania

  • przygotowywanie i egzekwowanie mini-eventów i akcji dla konsumentów
  • planowanie aktywności we współpracy z poszczególnymi działami firmy oraz agencjami zewnętrznymi
  • przygotowywanie materiałów komunikacji do salonów (np. plakatów) w oparciu o standardy firmy
  • przygotowanie podsumowań i analiz przeprowadzonych akcji
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584