Specialista ds. Kadr i Administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TNS Sp. z o.o.
1. 6. 2024

TNS Sp. z o. w biurze firmy mieszącym się w Warszawie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KADR i AMINISTRACJI
Opis Stanowiska:
- administrowanie sprawami pracowniczymi, przygotowanie ( umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja urlopów itp)
- przygotowanie i analiza raportów w zakresie wykonywanych prac
- prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej.
Wymagania:
- praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- znajomość zagadnień oddelegowania pracowników do krajów UE
- min. 5 roczne doświadczenie w pracy w dziale Kadr
- dobra znajomość Płatnika oraz Microsoft Office
- mile widziana znajomość systemu kadry- płace Symfonia
- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, oraz komunikacji
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
- pracę w przyjaznej atmosferze
Proszę o dodanie klauzuli o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy oraz o zamieszczeniu informacji, że jesteśmy administratorem danych w związku z procesem rekrutacyjnym

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080