Specialist Tuxedo
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1188925

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista Tuxedo (C++, RedHat)
Branża: projekt w sektorze bankowymRodzaj umowy: kontrakt B2B Współpraca: współpraca długofalowaStawka: otwartaStart date: ASAPPraca: 100% zdalnie Angielski: B2
Czym będziesz się zajmował/ła:

  • Migracja serwerów Tuxedo SALT z wersji 12 działającej na platformie AIX 7.2 na wersję Tuxedo SALT 22, działającą na platformie RedHat.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów informatycznych wytworzonych w języku C++, w wymiarze +4 lat (doświadczenie związane z programowaniem mikrokontrolerów, sterowników czy też branży gamedev nie jest wystarczające).
  • Praktyczna znajomość platformy Oracle Tuxedo i Tuxedo SALT w zakresie ich programowania, konfiguracji i optymalizacji,
  • Praktyczna znajomość platform systemowych IBM AIX i x86/RedHat,
  • Praktyczna znajomość mechanizmów wirtualizacji,
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów krytycznych, przetwarzających znaczące wolumeny danych,

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rozmowa techniczna z Klientem
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291