Specialist Support with German SOFIA BUŁGARIA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PMSolutions
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sofia
Obowiązki
- deliver outstanding client service;
- identify and assess customers’ needs;
- assist with general inquiries, product support and troubleshooting via phone, e-mail, chat or tickets
Wymagania
- you should be fluent in German and communicative English and have excellent communication skills
Oferujemy
- relocation assistance
- stable job and career development opportunities
- ddditional health insurance
- 50+ benefits and services to choose from
- positive international working environment
- employee referral bonuses
Send us CV with the note GERMAN - BULGARIA
We reserve the right to answer only selected applications.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678