SPEC. DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
  • Kielce
Kielce, WARSZAWSKA 25A/3, 25-512 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
SANSOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024
od 4 700 do 10 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Twoje obowiązki: Obsługa wyznaczonych klientów w oparciu o wyznaczony standard. Przeprowadzanie audytów energetycznych w domach klientów.Sprzedaż bezpośrednia produktów branży energetycznej / termomodernizacyjnej.Sporządzanie raportów, dbanie o wizerunek firmy,
Pozyskiwanie poleceń od klientów.Drobne serwisy u klientów.
Pracodawca oferuje; Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, następnie umowa o pracę. Auto służbowe + karta paliwowa na użytek służbowy - po pierwszych trzech miesiącach pracy. Dostępne benefity: Prywatna opieka medyczna Luxmed

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Tajemniczy klient Kielce
  • Obsługa hotelowa Kielce
  • Obsługa gastronomii Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183