Spec. ds. Social Media e-Marketingu i promocji Reklamy Tancerz Freelancer
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Stakato
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

OPIS

-dotyczy:

profil stakato_dancestore

profil stakato_balet

FB stakato -salon dla tancerzy

Praca rekomendowana dla czynnego tancerza. Znającego dowolny styl taneczny. Klasyczny, Socjalny, Współczesny czy podobne.

Jednak gotowego wcielać się w role tancerza stylu, który nie koniecznie należy do jego ulubionych.

Praca stacjonarna przynajmniej 2-3 razy w tygodniu po ok. 4-6h (około 20-30 h tygodniowo) Mniej więcej pół etatu, trzy/czwarte. Stacjonarnie w naszym salonie w Katowicach (ul. Lompy 2/4), oraz w ograniczonym zakresie praca zdalna, np. dodawanie relacji czy zamieszczanie zaplanowanych postów wynikających z kalendarza.

Opis stanowiska pracy:

-Obsługa mediów społecznościowych Facebook i Instagram

 W przyszłości również TikTok

-Przygotowywanie contentu na profil Facebook i Instagram (tworzenie postów, relacji, grafik, rolek, opisów, konkursów)

-Treści humorystyczne, żartobliwe, oraz instruktażowe profesjonalne.

-Planowanie i przygotowywanie materiałów na tydzień do przodu, zachowywanie ciągłości.

-Systematyczne odpowiadanie na komentarze oraz wiadomości;

-Budowanie relacji pod postami - zachęcanie do kontynuacji rozmowy.

-Utrzymanie możliwie najlepszego wskaźnika czasu reakcji.

-Zapraszanie osób, które wykonały interakcję ze stroną, do polubienia fanpage.

-Udostępnianie w relacjach materiałów użytkowników, którzy oznaczyli fanpage.

-Angażowanie odbiorców, orientacja na potrzeby klientów.

-Współpraca oraz nawiązywanie kontaktów z blogerami i influencerami.

-Wsparcie zdalne w zakresie marketingu internetowego (poza pracą stacjonarną)

np. konsultacje przy relacjach, korekty, sprawy które nie powinny, nie mogą czekać do dnia pracy stacjonarnej.

-Przeprowadzanie wywiadów, (krótki wywiad z nagraniem,) swobodne posługiwanie się "mikrofonem"

-Prowadzenie płatnych kampanii reklamowych Meta Ads (Facebook Ads);

-Gotowość do występowania w rolkach (zgoda na udostępnianie swojego wizerunku, użyczenie głosu) video marketing

-Czynna prezentacja wszelkich produktów z udziałem własnym

OCZEKIWANA AKTYWNOŚĆ:

Nowy dzień - Nowa relacja

7 dni =  7 relacji na profil.

2 posty w tygodniu na profil.

Możliwe rozliczenia:

-stawka za godzinę pracy stacjonarnej w salonie (umowa o pracę, umowa zlecenie)

Lub faktura za usługę, B2B

-rozliczenie na podstawie faktury/rachunku (działalność gospodarcza)

 Możliwe również wynagrodzenie zależne od ilości postów w skali miesiąca (ustalona cena za każdy rodzaj materiału - filmik, zdjęcie, grafika, post, zdjęcie nasze, grafika nasza) plus rozliczenie za czas poza pracą stacjonarną (ustalona stawka).

 W przypadku zainteresowania, poza CV, proszę o przesłanie dwuminutowej (poprzez WeTransfer) autoprezentacji dotyczącej tej oferty. Na adres rekrutacjamałpastakatokropkapl

Oraz napisać coś od siebie, np. dlaczego pani/pan będzie właściwym kandydatem.

Przesłanie adresów dotychczas prowadzonych kont, jeśli takie istnieją.

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, promocja),

- znajomość serwisów i aplikacji social media (FB, IG),

- umiejętności tworzenia atrakcyjnych treści reklamowych i marketingowych,

- znajomość/umiejętność posługiwania się programami do grafik i rolek typu: CANVA, CAPCUT, CHAT GPT,  MIDJOURNEY, SORT TIK TOK, SUBMAGIC, NOTION, PHOTOSHOP w social mediach, reklamach

- samodzielność w działaniu, efektywne zarządzanie czasem i organizowanie sobie pracy,

- inicjatywa i kreatywność w przeprowadzaniu akcji promocyjnych,

- obsługa komputera i podstawowych programów (typu: Word, Google)

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Social Media Katowice
  • Freelancer Katowice
  • Tancerz Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080