Spawacza TIG
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Arcon Personalservice GmbH
5. 5. 2024

Posrednictwo Pracy Arcon Personalservice GmbH nalezace do niemieckiej  grupy M2 Peronal zatrudnia fachowcow na terenie calych Niemiec. Nasze wieloletnie doswiadczenie oraz pasja dzialania to gwarancja sukcesu naszych Pracownikow oraz zadowolenie naszych Klientow. Obecnie dla naszego renomowanego Klienta z Lipska poszukujemy :

Obowiązki

  • Przygotowywanie elementow i materialow do spawania zgodnie z dokumentacja techniczna
  • Spawanie wedlug rysunkow i zlecen produkcynych
  • Umiejetnosc obslugi narzedzi slusarskich
  • Terminowe wykonywanie zadan

Wymagania

  • Doswiadczenie w pracy jako Spawacz TIG
  • Certyfikaty spawalnicze
  • Sprawnosc manualna
  • Dokladnosc i zaangazowanie
  • Podstawowa znajomosc j. niemieckiego
  • Mile widzane auto na wyjazd

Oferujemy

  • Praca w firmie o uruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa na czas nieokreslony
  • Atrakcyjna stawka plus dieta dzienna
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca pracy
  • Pomoc w zalatwieniu wszystkich formalnosci zwiazanych z wyjazdem
  • Mozliwosc cotygodniowych zaliczek

  • Praca Szczecin
  • Spawacz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862