Spawacz z uprawnieniami TIG
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Mokry dwór

Zadania:

  • wykonywanie prac spawalniczych metodą TIG (141) zgodnie z obowiązującymi standardami
  • spawanie rurociągów oraz konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa oraz bieżąca konserwacja urządzeń spawalniczych
  • dbałość o wysoką jakość i precyzję wykonywanych pra

Wymagania:

  • ważne uprawnienia spawalnicze
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego interpretacji
  • doświadczenie na stanowisku spawacza TIG
  • sumienność i odpowiedzialność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenia stanowiskowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6:00 -14:00; 14:00 - 22:00) od poniedziałku do piątku
  • benefity: prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, bony świąteczne, imprezy firmowe

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183