Spawacz z uprawnieniami MAG 135
  • Chocianów
spawacz z uprawnieniami MAG 135
Chocianów, Chocianów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Osła, gmina Gromadka.

Praca na 2 zmiany.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami spawalniczymi MAG 135.

Zaaplikuj do nas, skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o ofercie.

Zadania

  • Twoim głównym zadaniem będzie spawanie elementów stalowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę przez okres 6 miesięcy, potem zatrudnienie bezpośrednie w firmie)
  • wynagrodzenie zasadnicze z dodatkiem spawalniczym, jeśli zdecydujesz się wykorzystać możliwość pracy w dodatkowym czasie, na rękę możesz zarobić ok 6.000 tys. zł/ m-c
  • pracę na 2 zmiany po 8 godzin dziennie.

Oczekujemy

  • certyfikatu spawacza MAG 135
  • ukończonego kursu obsługi suwnic
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • otwartości do pracy w nadgodzinach, firma wchodzi w okres piku produkcyjnego
  • zdolności komunikacyjnych

  • Praca Chocianów
  • Spawacz Chocianów
  • Chocianów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659