Spawacz torowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • napawanie regeneracyjne elementów rozjazdów, zwrotnic tramwajowych i innych części infrastruktury torowej, trakcyjnej oraz wykonywanie złączy spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie innych prac spawalniczych na potrzeby Zakładu,
  • utrzymanie torowisk w pełnej gotowości eksploatacyjnej w okresie zimowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe na kierunku technicznym,
  • minimum rok doświadczenia zawodowego jako spawacz lub ukończonych praktyk zawodowych w trakcie nauki (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),
  • uprawnienia zawodowe do spawania metodą 111 wg PN-ENISO9606-1( złącza doczołowe) - potwierdzonych certyfikatem,
  • uprawnienia spawacza gazowego 311, lub uprawnienia przepalacza gazowego do ciecia palnikiem gazami: tlen, acetylen, propan,
  • umiejętność wykonywania prac spawalniczych na poziomie dobrym,
  • dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej,
  • samodzielność, zaangażowanie i dążenie do rezultatów.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 6.00 – 14.00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ​ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej komunikacji tramwajowej w Warszawie. Odpowiadamy za eksploatację, naprawę i zakup taboru tramwajowego oraz prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy i remontów obiektów infrastruktury torowo- sieciowej i budynków.

Nieustannie stawiamy na rozwój. Rozpoczęliśmy budowę zajezdni tramwajowej „Annopol”. Modernizujemy i budujemy trasy tramwajowe. W stolicy jeździ już ponad 300 wagonów niskopodłogowych. Zakupiliśmy także 123 nowoczesne tramwaje Wasolino, które w znaczący sposób odmienną komfort podróżowania.

Tramwaje Warszawskie to przede wszystkim ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby mieszkańcy stolicy mogli bezpiecznie i na czas dotrzeć do celu.

Zatrudniamy ponad 3700 osób w czterech Zakładach Realizacji Przewozów, Zakładzie Naprawy Tramwajów, Zakładzie Energetyki Trakcyjnej i Torów oraz w dwudziestu trzech wewnętrznych komórkach organizacyjnych. Nasz tramwajowy zespół to: motorniczowie, mechanicy, elektromonterzy, elektronicy, magazynierzy, logistycy, księgowi, ekonomiści, HR’owcy, specjaliści i inżynierowie z różnych dziedzin m.in.: informatyki, budownictwa, mechaniki, energetyki, elektroniki, transportu, finansów, prawa, zamówień publicznych, bezpieczeństwa, BHP, i innych...

  • Praca Warszawa
  • Spawacz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080