Spawacz TIG / WIG
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Franke + Pahl GmbH
5. 4. 2024

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w branży przemysłowej.

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Opis stanowiska

  • spawanie metodą TIG/ WIG

  • kontrola jakości wykonywanych detali

  • praca z rysunkiem spawalniczym.

Wymagania

  • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze TIG/WIG

  • prawo jazdy kat. B + Auto

  • minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG/WIG

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 €/h Brutto

  • premia powitalna 500€

  • dieta za każdy przepracowany dzień od 24€ Netto

  • zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%

  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

  • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma

  • płatny urlop 24 – 30 dni w roku

  • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony i przepracuje okres próbny od 500€

  • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€

  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

  • opieka koordynatora polskojęzycznego

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 113 581
    19 190