Spawacz TIG - praca od zaraz w okolicach Trójmiasta
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Mokry dwór

Zadania:

  • spawanie metodą 141
  • spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych
  • spawanie na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa i utrzymanie w dobrym stanie urządzeń spawalniczych

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenia stanowiskowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6 - 14; 12 -20) od poniedziałku do piątku
  • benefity: prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, bony świąteczne, imprezy firmowe

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392