Spawacz TIG - praca od zaraz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Tincors Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Tincors to profesjonalna i nowoczesna firma zajmująca się montażem maszyn na terenie całej Europy. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, które obejmują demontaż, transport, rozładunek i montaż w nowej lokalizacji.Poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko Spawacz TIG do realizacji projektów w branży przemysłowej.

Obowiązki

  • prace demontażowe
  • spawanie elementów maszyn i konstrukcji metalowych
  • sporadyczna praca na wysokości pow. 3 metrów

Wymagania

  • chęci do pracy w delegacjach
  • terminowego oraz sumiennego wykonywania zadań
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia TIG
  • mile widziane UDT na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe lub podnośniki koszowe

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (widełki podane netto)
  • długoterminową współpracę, stałość zleceń
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w międzynarodowych projektach
  • przy dłuższej współpracy możliwość dofinansowania szkoleń branżowych

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045