Spawacz TIG/MAG/ STRYKÓW/ czyste warunki pracy
  • Stryków
spawacz TIG/MAG/ STRYKÓW/ czyste warunki pracy
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Nowa oferta pracy! spawacz - Stryków!

Praca w czystych warunkach, bez dużego doświadczenia!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • kursu spawacza i znajomości metod 131 141
  • mile widziane uprawnienia na wózki i suwnice

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w czystych warunkach
  • wolne WEEKENDY

Zadania

  • obsługa maszyn spawalniczych
  • obsługa ręcznych narzędzi
  • kontrolowanie jakości wytworzonych produktów
  • wykonywanie operacji procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami

  • Praca Stryków
  • Spawacz Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521