Spawacz TIG
  • Łódź
Spawacz TIG
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
HR PATHFINDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29. 5. 2024
30,00 - 38,00 zł za roboczogodzinę netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jeżeli jesteś doświadczonym i dbającym o jakość wykonywanej pracy spawaczem, a do tego chcesz się rozwijać i mieć możliwość awansu w strukturach firmy to zainteresuje Cię nasza oferta.
Rekrutujemy dla naszego klienta- lidera rynku chłodnictwa przemysłowego w Polsce, firmy, która realizuje największe projekty w branży na terenie całego kraju.
Do Twoich obowiązków będą należały montaż i spawanie rur ze stali kwasowej. Praca odbywać się będzie również na wysokościach (do 20 m).

Wymagania stanowiska
Od kandydatów oczekujemy: - Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej - Uprawnienia na spawanie metodą TIG - Komunikatywnośći i umiejętności pracy w zespole - Mile widziane: uprawnienia na podnośniki nożycowe - Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe - Prawo jazdy kat. B- praca również w delegacjach.
Oferujemy
- Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia - Pracę przez 1 miesiąc próbny na podstawie umowy zlecenia, a po nim na podstawie umowy o pracę - Wynagrodzenie na poziomie 30-38 zł/godz netto (UoP) - Możliwość współpracy na zasdach B2B (własna działalność) - Wiele innych wartości, o których chętnie opowiemy Ci podczas spotkania kwalifikacyjnego.

  • Praca Łódź
  • Spawacz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080