Spawacz TIG
  • Niemcy
Spawacz TIG
Niemcy, 0, Niemcy
Jww Invest S. A.
20. 9. 2024

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.

Specjalizujemy się w modernizacjach i remontach urządzeń energetycznych, w tym szczególnie montażu części ciśnieniowych kotłów, wymienników ciepła, zbiorników i innych urządzeń około kotłowych oraz rurociągów niskoprężnych i wysokoprężnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług na rynku krajowym  i europejskim.

Opis stanowiska:

  • spawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej,
  • spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów oraz elementów ciśnieniowych kotła,
  • sprawdzenie jakości przygotowania elementów do spawania,
  • współpraca z pracownikami w brygadach i z nadzorem spawalniczym.

Wymagania:

  • umiejętność spawania w metodzie: 141/111 lub 141,
  • mile widziana umiejętność spawania do lusterka,
  • mile widziana umiejętność spawania lewą i prawą ręką,
  • dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i zagranicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność stosowania instrukcji technologicznej spawania WPS,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku izometrycznego,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub współpraca na warunkach B2B,
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy i ochrony indywidualnej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach z zakresu spawania,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 114 123
    20 838