Spawacz TIG
  • Brzeg
Spawacz TIG
Brzeg, Brzeg , Polska
HRS IT Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Spawacz TIG
Zakres obowiązków
• Prowadzenie prac przygotowawczych oraz spawalniczych przy użyciu metody TIG (141);
• Obsługa maszyn produkcyjnych spawających (zrobotyzowanych) ustawienia, przygotowanie produkcji, czynności konserwacyjne;
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;
• Przestrzeganie norm, procedur i standardów jakościowych dotyczących procesu spawania;
• Udział w audycie procesu spawania manualnego, zgodnie z wytycznymi klienta;
• Przestrzeganie zasad BHP;
• Współpraca z innymi członkami zespołu oraz nadzorem technicznym;
Poszukiwane kompetencje
• Aktualne uprawnienia spawacza w metodzie 141 (TIG) dla aluminium (opcjonalnie stal, stal nierdzewna kandydat będzie kwalifikowany do kursu);
• Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych KUKA mile widziane;
• Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (141) dla aluminium lub stali nierdzewnej;
• Znajomość rysunku technicznego;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• Wiedza z zakresu mechaniki, podstaw automatyki.
Oferujemy
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
• Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
• Kursy językowe z lektorem na terenie firmy;
• Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych;
• Premie świąteczne;
• Premie za wnioski racjonalizatorskie;
• Premie za polecenie kandydata do pracy
• Dofinansowanie do posiłków;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach;
• Darmowe porady prawne;
• Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy;
• Udział w corocznych imprezach integracyjnych.

  • Praca Brzeg
  • Spawacz Brzeg Dolny
  • Spawacz Brzeg
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662