Spawacz Tig 141 i 111
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4317053

Obowiązki

  • spawanie: konstrukcji stalowych, rurociągów, elementów ciśnieniowych kotła, pieca, aparatów i urządzeń.

Wymagania

  • udokumentowane umiejętności spawania metodą 141 (TIG) oraz 111 (EO)
  • posiadanie aktualnych certyfikatów na w/w metody spawania, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego według PN-EN ISO 9606-1 oraz PED 2014/68/UE - warunek konieczny!,
  • doświadczenie w pracy w branży: rafineryjnej, petrochemicznej, chemicznej bądź energetycznej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się zagrożenia i sytuacje niebezpieczne,
  • chęć do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowo – Pożyczkowa, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Spawacz płocki
  • Spawacz Mały Płock
  • Spawacz Płock
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567