Spawacz TIG (141)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
JK Polska sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis firmy:

Firma JK Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem szwedzkiej firmy JK Rostfria AB zajmującym się produkcją detali ze stali nierdzewnej. Na polskim rynku działamy od 2015 roku i obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju. Dysponujemy parkiem maszynowym związanym z obróbką CNC oraz szerokim zapleczem produkcyjnym w dziedzinie spawania i przetwarzania stali nierdzewnej.

STANOWISKO:

Opis stanowiska
  • Spawanie metodą TIG
  • Obróbka mechaniczna (szlifowanie, gratowanie, montaż, itp.)
  • Zapewnienie jakości zgodnej z rysunkiem technicznym
  • Zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem

Wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza TIG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, miara, itp.)
  • Duża samodzielność
  • Dbałość o detale i dokładność

Oferujemy
  • Dużą stabilność zatrudnienia
  • Możliwość współtworzenia rozwijającej się firmy
  • Umowę o pracę
  • Wszelkie wsparcie we wdrożeniu

  • Praca Gdańsk
  • Spawacz Starogard Gdański
  • Spawacz Nowy Dwór Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Spawacz Gdańsk
  • Spawacz gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864