Spawacz TIG | okolice Pruszcza Gdańskiego
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Spawacz TIG

Lokalizacja: Mokry Dwór k. Pruszcza Gdańskiego

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą 141
  • spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych
  • spawanie na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa i utrzymanie w dobrym stanie urządzeń spawalniczych

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze TIG
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • szkolenia stanowiskowe
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 12-20) od poniedziałku do piątku
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, bony świąteczne, imprezy firmowe

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183