Spawacz / Specjalista ds. Cięcia i Malowania Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Tincors
3. 10. 2024

Firma Tincors poszukuje wszechstronnego pracownika na stanowisko Spawacz / Specjalista ds. Cięcia i Malowania w lokalizacji Warszawa, Ząbki. Zakres obowiązków obejmuje spawanie, cięcie złomu oraz malowanie konstrukcji stalowych.
Zakres obowiązków:
Spawanie konstrukcji stalowych, w tym kontenerów.
Cięcie złomu przy użyciu palnika.
Obsługa agregatu oraz prace spawalnicze.
Malowanie konstrukcji stalowych.
Wymagania:
Doświadczenie w spawaniu i obsłudze palnika.
Uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG lub inne).
Umiejętność cięcia złomu.
Doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych.
Gotowość do pracy w zróżnicowanych warunkach.
Oferujemy:
Praca w lokalizacji Warszawa, Ząbki.
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
Wsparcie techniczne oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi.
Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: @

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521