Spawacz / Specjalista ds. Cięcia i Malowania
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
Tincors Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Firma Tincors poszukuje wszechstronnego pracownika na stanowisko Spawacz / Specjalista ds. Cięcia i Malowania w lokalizacji Warszawa, Ząbki. Zakres obowiązków obejmuje spawanie, cięcie złomu oraz malowanie konstrukcji stalowych.

Obowiązki

  • Spawanie konstrukcji stalowych, w tym kontenerów.
  • Cięcie złomu przy użyciu palnika.
  • Obsługa agregatu oraz prace spawalnicze.
  • Malowanie konstrukcji stalowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu i obsłudze palnika.
  • Uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG lub inne).
  • Umiejętność cięcia złomu.
  • Doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych.
  • Gotowość do pracy w zróżnicowanych warunkach.

Oferujemy

  • Praca w lokalizacji Warszawa, Ząbki.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
  • Wsparcie techniczne oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

  • Praca Ząbki
  • Spawacz Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521