Spawacz / Ślusarz / Pracownik warsztatowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Zieta Prozessdesign sp. z o.o.
21. 9. 2024

Zieta Studio jest biurem projektowym i producentem luksusowych, wykonanych ze stali produktów, obiektów i akcesoriów dekoracji wnętrz. Marka ZIETA jest rozpoznawana na całym świecie dzięki ikonicznemu stołkowi PLOPP oraz kolekcji luster TAFLA zaprojektowanych przez Oskara Ziętę. Projektujemy również rzeźby takie jak NAWA czy WIR.

Poszukujemy pracownika do naszego warsztatu prototypowego, który wesprze zespół projektowo-produkcyjny w różnorodnych pracach nad rozwojem produktów wykonywanych w stali.

Jeśli jesteś osobą zdolną manualnie, zaangażowaną, lubisz pracę fizyczną i techniczną, chcesz rozwinąć lub nabyć umiejętności spawalniczo-ślusarskie, to zapraszamy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • spawanie detali ze stali nierdzewnej, czarnej, w grubościach 0,8-5mm
  • wykonywanie spawów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • gratowanie, szlifowanie, polerowanie spawów
  • prace fizyczne i montażowe przy konstrukcjach, magazynowaniu etc.
  • obsługa urządzeń warsztatowych (wiertarki mobilne i stołowe, giętarki, szlifierki, prasa, tokarka, frezarka etc.)
  • inne, mniejsze prace prototypowe i ślusarskie
  • okazjonalne wyjazdy służbowe (montaż ekspozycji)

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność spawania TIG (cienkie blachy 0,8mm - 5mm),
  • umiejętność doboru parametrów spawarki
  • dodatkowy atut: umiejętność spawania MIG-MAG
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, sumienność i rzetelność wykonywanej pracy
  • atut: prawo jazdy kat. B
  • dostępność minimum 4 dni w tygodniu
  • znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP panujących na warsztacie
  • dbanie o porządek stanowiska pracy i zasoby firmy
  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych (montaż ekspozycji)
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów we współpracy z zespołem projektowym
  • codzienne używanie skomputeryzowanego stanowiska raportowania pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze tokarek, frezarek, giętarek
  • doświadczenie budowlane lub elektryczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • praca na jedną zmianę
  • komfortowe warunki pracy
  • uczestniczenie w realizacji nowatorskich i nietuzinkowych projektów
  • możliwość nauki obsługi przyrządów ślusarskich i warsztatowych
  • różnorodność zadań, brak nudy
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Praca Wrocław
  • Ślusarz Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388