Spawacz / Ślusarz
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
TNS Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma TNS Sp. z o.o.

zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie

oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje;

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Ślusarz Niemcy
  • Spawacz Niemcy

  • 113 581
    19 190